Városi Keresztút

VÁROSI KERESZTÚT 2025. MÁRCIUS 28. PÉNTEK 17.00
  • A keresztutat vezeti: Excellenciás Dr. Udvardy György veszprémi érsek
  • Gyülekezés: a Magyarok Nagyasszonya Plébániatemplom előtt
  • Megérkezés: várhatóan 18:00-ra a Kis Szent Teréz Bazilikába, ahol közösen szentmisét ünneplünk. A szentmisén zenei szolgálatot végez a Schola Patrona Hungariae Kórus.
  • Az elmélkedéseket a plébániák és a város keresztény közösségei olvassák.
Emlékezzünk imádsággal a Megváltó szenvedéséről! Várunk mindenkit szeretettel!